Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sedimentace. Co znamená odborný pojem Sedimentace z kategorie Lékařství?

Co je to Sedimentace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Sedimentace?

Sedimentace znamená usazování částic v kapalných a plynných směsích. Jde o nerozpustné částice s vyšší vahou. Nejčastěji se s tímto slovem setkáváme v oblasti lékařství a geologie. Geologická sedimentace znamená postupné ukládání pevných částic v řekách, oceánech či jezerech.
Vzniklé usazeniny se označují jako sedimenty. Využití v lékařství je poměrně široké, měří se například rychlost usazování krvinek při identifikaci zánětů, infekcí a podobně.

Význam slova, termín, co je to Sedimentace? Výraz, termín, definice slova Sedimentace. Co znamená odborný pojem Sedimentace z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Sedimentace? Potom se o definici podělte s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Sedimentace se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, vysvětlení, přesný význam, co to je, Lékařství, termín, Lékařství, slovník, definice, heslo, význam, význam slova, popis, synonymum

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Sedimentace? resp. co znamená Sedimentace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sedimentace, odpověď na dotaz co je to Sedimentace?. Víte např. kdo to je Ježíš Kristus? Znáte a víte kdo je Ivo Valenta? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Sedimentace hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.