Co je to?
Definice výrazu Liché číslo. Co znamená odborný pojem Liché číslo z kategorie Matematika?

Co to je Liché číslo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Liché číslo?

Liché číslo je pojem z oblasti matematiky. Není násobkem dvou. Mezi sudá čísla patří také nula. Odborný pojem pro to, zda je číslo sudé nebo liché, se nazývá parita. Lichá čísla v desítkové soustavě jsou ta, která mají poslední číslici také lichou. Lichá jsou všechna prvočísla.
Množina lichých čísel je nekonečná. Sudá a lichá čísla mají svá pravidla i při provádění základních aritmetických operací jako je sčítání, odčítání, násobení a dělení.

Význam slova, termín, co je to Liché číslo? Definice výrazu Liché číslo. Co znamená odborný pojem Liché číslo z kategorie Matematika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Liché číslo s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Liché číslo se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: definice, Matematika, Liché číslo, informace, přesný výraz, wiki, vysvětlení, heslo, popis, synonymum, slovo, význam pojmu, význam, význam slova, pojem

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Liché číslo? resp. jaký je přesný význam slova Liché číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liché číslo, odpověď na dotaz co je to Liché číslo?. Víte např. kdo to je Impotent? Znáte a víte kdo je Ztohoven? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Liché číslo i v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?