Co je to?
Definice výrazu Liché číslo. Co znamená odborný pojem Liché číslo z kategorie Matematika?

Co to je Liché číslo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Liché číslo?

Liché číslo je pojem z oblasti matematiky. Není násobkem dvou. Mezi sudá čísla patří také nula. Odborný pojem pro to, zda je číslo sudé nebo liché, se nazývá parita. Lichá čísla v desítkové soustavě jsou ta, která mají poslední číslici také lichou. Lichá jsou všechna prvočísla.
Množina lichých čísel je nekonečná. Sudá a lichá čísla mají svá pravidla i při provádění základních aritmetických operací jako je sčítání, odčítání, násobení a dělení.

Význam slova, termín, co je to Liché číslo? Definice výrazu Liché číslo. Co znamená odborný pojem Liché číslo z kategorie Matematika?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Liché číslo? Potom se o definici podělte s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Liché číslo se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: popis, pojem, termín, formulace, slovo, význam, přesný výraz, co to je, heslo, Matematika, slovník, wiki, synonymum, přesný význam, význam pojmu, definice

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Liché číslo? resp. jaký je význam pojmu Liché číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liché číslo, odpověď na dotaz co je to Liché číslo?. Víte např. kdo to je Převor? Znáte a víte kdo je Správce daně? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Matematika Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?