Co je to?
Definice výrazu, termínu Skenování. Co znamená odborný pojem Skenování z kategorie Počítače?

Co je to Skenování? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Skenování?

Skenování je činnost, při které se prostřednictvím zvláštního přístroje přenáší dokument nebo objekt do digitalizované podoby. Předmět je snímán postupně po řádcích, až vytvoří celý obraz.
K této činnosti se využívá skener, mobil, tablet a podobně. Skenování má velký význam, který se rozšiřuje i do dalších oborů – lékařství, architektura, stavebnictví a další.

Význam slova, termín, co je to Skenování? Definice výrazu, termínu Skenování. Co znamená odborný pojem Skenování z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Skenování patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, slovník, synonymum, pojem, Skenování, vysvětlení, Počítače, význam slova, informace, co znamená, formulace, Skenování, význam pojmu, co to je, definice

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Skenování? resp. jaký je význam pojmu Skenování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skenování, odpověď na dotaz co je to Skenování?. Víte např. kdo to je Miloš Zeman? Znáte a víte kdo je Jackie Chan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.