Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Co to je NWO? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu NWO

NWO, New World Order je zkratkové označení pro konspirační teorii, jejíž základ tvoří myšlenka, že světovými vládami, průmyslem a médii manipuluje a vše kontroluje nepočetná skupina elit. Jako nástroj k ovládání má sloužit centrální bankovnictví.
Tato teorie se stala oblíbenou zvláště na konci 20. století. Elita je obviňována ze zavinění velkých válek a teroristických útoků, ekonomických krizí a inflace. K NWO údajně patří i známá tajná společenství.

Význam slova, termín, co je to NWO? Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to NWO? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín NWO je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: definice, vysvětlení, informace, synonymum, pojem, význam pojmu, přesný výraz, heslo, slovo, slovník, NWO, formulace, význam, význam slova, Zkratky, wiki

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova NWO? resp. jaká je definice slova NWO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NWO, odpověď na dotaz co je to NWO?. Víte např. kdo to je Kim Kardashian? Znáte a víte kdo je Judita Čeřovská? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.