Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Co to je NWO? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu NWO

NWO, New World Order je zkratkové označení pro konspirační teorii, jejíž základ tvoří myšlenka, že světovými vládami, průmyslem a médii manipuluje a vše kontroluje nepočetná skupina elit. Jako nástroj k ovládání má sloužit centrální bankovnictví.
Tato teorie se stala oblíbenou zvláště na konci 20. století. Elita je obviňována ze zavinění velkých válek a teroristických útoků, ekonomických krizí a inflace. K NWO údajně patří i známá tajná společenství.

Význam slova, termín, co je to NWO? Odborný termín, výraz, slovo NWO. Co znamená pojem NWO z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem NWO s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem NWO patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: význam slova, co znamená, formulace, přesný výraz, slovník, co to je, slovo, význam, synonymum, NWO, význam pojmu, vysvětlení, termín, wiki, přesný význam, Zkratky

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova NWO? resp. co vlastně znamená slovo NWO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NWO, odpověď na dotaz co je to NWO?. Víte např. kdo to je Vegan? Znáte a víte kdo je Judita Čeřovská? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.