Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Co to je Čtvrtkmen? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Čtvrtkmen

Čtvrtkmen je označení pro tvar ovocných stromů. Jako čtvrtkmen označujeme takový strom, jehož kmen se větví asi 100 až 120 cm nad zemí. Dřeviny s kratším kmenem označujeme jako keř nebo zákrsek. Stromy s delším kmenem označujeme jako polokmen nebo vysokokmen.

Význam slova, termín, co je to Čtvrtkmen? Odborný termín, výraz, slovo Čtvrtkmen. Co znamená pojem Čtvrtkmen z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Čtvrtkmen je v sekci Rostliny

Klíčová slova: Čtvrtkmen, informace, Rostliny, termín, význam slova, slovník, slovo, synonymum, co to je, význam, wiki, co znamená, popis, pojem, přesný význam, definice

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Čtvrtkmen? resp. co vlastně znamená slovo Čtvrtkmen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtkmen, odpověď na dotaz co je to Čtvrtkmen?. Víte např. kdo to je Karel Janeček? Znáte a víte kdo je Ivan Mládek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Čtvrtkmen v jiné sekci než Rostliny. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.