Co je to?
Definice odborného termínu, slova Biftek. Co znamená pojem Biftek z kategorie Jídlo?

Co je to Biftek? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Biftek?

Biftek je označení masového pokrmu, které pochází z anglického beefsteak čili hovězí steak. Připravuje se z hovězího masa, střední části svíčkové, která se musí nechat patřičně odležet. Zraje po dobu 3-4 týdnů při teplotách kolem 1 stupně.
Maso pochází z volů nebo mladších býčků plemen, která se označují jako masná. Podle druhu použitého masa může biftek nést ještě další označení.

Význam slova, termín, co je to Biftek? Definice odborného termínu, slova Biftek. Co znamená pojem Biftek z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Biftek? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Biftek je v sekci Jídlo

Klíčová slova: definice, význam pojmu, Jídlo, Biftek, slovo, vysvětlení, Jídlo, termín, přesný význam, wiki, pojem, význam slova, heslo, slovník, význam, přesný výraz

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Biftek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Biftek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Biftek, odpověď na dotaz co je to Biftek?. Víte např. kdo to je Kádrovák? Znáte a víte kdo je Michael Kors? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.