Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LSD. Co znamená pojem LSD z kategorie Chemie?

Co to je LSD? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu LSD?

LSD je chemická látka vyráběná z kyseliny lysergové. Tu obsahuje námel rostoucí na obilovinách, především na žitě. Patří k velmi účinným prostředkem, které dokážou měnit stav vědomí. Distribuuje se většinou jako kapalina lehce nahořklé chuti, tablety a v dalších variantách.
Jde o drogu, halucinogen, který není návykový. Způsobuje odtržení od reality, zkušenost s LSD se nazývá trip. Ten trvá kolem 12 hodin. Užívání LSD může vyvolat dlouhodobé psychické problémy.

Význam slova, termín, co je to LSD? Odborný termín, výraz, slovo LSD. Co znamená pojem LSD z kategorie Chemie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to LSD? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín LSD je v sekci Chemie

Klíčová slova: formulace, heslo, co znamená, LSD, význam, definice, Chemie, přesný výraz, Chemie, LSD, přesný význam, vysvětlení, wiki, význam pojmu, pojem, termín

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená LSD? resp. co znamená LSD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LSD, odpověď na dotaz co je to LSD?. Víte např. kdo to je Azrael? Znáte a víte kdo je Plátce DPH? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Chemie Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.