Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LSD. Co znamená pojem LSD z kategorie Chemie?

Co to je LSD? Význam slova

Co znamená termín LSD? Vysvětlení pojmu, definice hesla

LSD je chemická látka vyráběná z kyseliny lysergové. Tu obsahuje námel rostoucí na obilovinách, především na žitě. Patří k velmi účinným prostředkem, které dokážou měnit stav vědomí. Distribuuje se většinou jako kapalina lehce nahořklé chuti, tablety a v dalších variantách.
Jde o drogu, halucinogen, který není návykový. Způsobuje odtržení od reality, zkušenost s LSD se nazývá trip. Ten trvá kolem 12 hodin. Užívání LSD může vyvolat dlouhodobé psychické problémy.

Význam slova, termín, co je to LSD? Odborný termín, výraz, slovo LSD. Co znamená pojem LSD z kategorie Chemie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova LSD? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo LSD je v kategorii Chemie

Klíčová slova: LSD, význam pojmu, LSD, co znamená, přesný výraz, slovo, vysvětlení, definice, popis, termín, význam slova, wiki, význam, Chemie, pojem, co to je

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova LSD? resp. co je to LSD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LSD, odpověď na dotaz co je to LSD?. Víte např. kdo to je Docent? Znáte a víte kdo je Plátce DPH? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Chemie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.