Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Co to je Full HD? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Full HD

Full HD je anglická zkratka pro plné vysoké rozlišení – Full High Definition. Jde o nejvyšší kvalitu záznamového formátu při přenosu médií, hlavně videa. Moderní televizory a domácí kina jsou jím již běžně vybaveny a je tak možno sledovat přenosy i na velkých obrazovkách bez snížení kvality obrazu.
Full HD zajišťuje ostré kontury, prokreslení i čisté a zářivé barvy. Proto jsou mnohem výraznější detaily a zvyšuje se požitek ze sledování.

Význam slova, termín, co je to Full HD? Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Full HD s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Full HD je v kategorii Technika

Klíčová slova: slovník, Full HD, Technika, popis, synonymum, popis, slovo, wiki, Technika, přesný výraz, heslo, informace, význam slova, definice, co to je

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Full HD? resp. co je to Full HD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Full HD, odpověď na dotaz co je to Full HD?. Víte např. kdo to je Alchymista? Znáte a víte kdo je Imám? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Full HD i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.