Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Co to je Full HD? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Full HD?

Full HD je anglická zkratka pro plné vysoké rozlišení – Full High Definition. Jde o nejvyšší kvalitu záznamového formátu při přenosu médií, hlavně videa. Moderní televizory a domácí kina jsou jím již běžně vybaveny a je tak možno sledovat přenosy i na velkých obrazovkách bez snížení kvality obrazu.
Full HD zajišťuje ostré kontury, prokreslení i čisté a zářivé barvy. Proto jsou mnohem výraznější detaily a zvyšuje se požitek ze sledování.

Význam slova, termín, co je to Full HD? Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Full HD sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Full HD je v kategorii Technika

Klíčová slova: Technika, co to je, popis, přesný význam, význam, synonymum, slovník, termín, informace, význam pojmu, popis, pojem, Full HD, význam slova, Technika

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Full HD? resp. jaká je definice termínu Full HD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Full HD, odpověď na dotaz co je to Full HD?. Víte např. kdo to je Alchymista? Znáte a víte kdo je Imám? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Full HD i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.