Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Co to je Full HD? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Full HD

Full HD je anglická zkratka pro plné vysoké rozlišení – Full High Definition. Jde o nejvyšší kvalitu záznamového formátu při přenosu médií, hlavně videa. Moderní televizory a domácí kina jsou jím již běžně vybaveny a je tak možno sledovat přenosy i na velkých obrazovkách bez snížení kvality obrazu.
Full HD zajišťuje ostré kontury, prokreslení i čisté a zářivé barvy. Proto jsou mnohem výraznější detaily a zvyšuje se požitek ze sledování.

Význam slova, termín, co je to Full HD? Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Full HD můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Full HD se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, přesný výraz, definice, přesný význam, význam, Full HD, slovo, popis, termín, synonymum, co znamená, popis

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Full HD? resp. jaký je přesný význam slova Full HD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Full HD, odpověď na dotaz co je to Full HD?. Víte např. kdo to je Alchymista? Znáte a víte kdo je Imám? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.