Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sieg Heil. Co znamená odborný pojem Sieg Heil z kategorie Politika?

Co je to Sieg Heil? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sieg Heil

Sieg Heil znamená v překladu „Sláva vítězství“. I když se jedná o staroněmecké spojení, bylo nejužívanější a nejznámější v období kolem druhé světové války, kdy ho užívali nacisté jak obecný pozdrav a vyjádření odpory Adolfa Hitlera a jeho úsilí o prosazení a slávu Třetí říše.
Sieg Heil se využívalo jako pozdrav při setkání a bylo ještě doprovázeno heilováním, tedy zdvižením pravé ruky nad výši ramene. Užití této fráze a heilování je trestné.

Význam slova, termín, co je to Sieg Heil? Výraz, termín, definice slova Sieg Heil. Co znamená odborný pojem Sieg Heil z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Sieg Heil? s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Sieg Heil se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: popis, formulace, Politika, synonymum, slovník, popis, slovo, vysvětlení, přesný výraz, pojem, co znamená, definice, význam pojmu, heslo, význam slova

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Sieg Heil? resp. jaký je přesný význam slova Sieg Heil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sieg Heil, odpověď na dotaz co je to Sieg Heil?. Víte např. kdo to je Vandal? Znáte a víte kdo je Parsifal? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sieg Heil v jiné sekci než Politika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?