Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je to Plugin? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Plugin

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.

Význam slova, termín, co je to Plugin? Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Plugin sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Plugin je v kategorii Počítače

Klíčová slova: pojem, význam, význam slova, co to je, Počítače, synonymum, přesný výraz, přesný význam, co znamená, heslo, termín, formulace, slovo, Počítače, informace

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Plugin? resp. co znamená slovo Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Satan? Znáte a víte kdo je Notář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Plugin v jiné sekci než Počítače. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.