Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je to Plugin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Plugin?

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.

Význam slova, termín, co je to Plugin? Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Plugin) můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Plugin je v kategorii Počítače

Klíčová slova: termín, význam pojmu, vysvětlení, wiki, popis, slovník, synonymum, definice, heslo, Počítače, popis, informace, formulace, co znamená, co to je

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Plugin? resp. co znamená slovo Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Satan? Znáte a víte kdo je Notář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.