Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Co je to Plugin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Plugin

Plugin je možno chápat jako speciální software, který však nepracuje samostatně, nýbrž je zapotřebí základního programu nebo aplikace, pro který je určen. Plugin vhodným způsobem upravuje nebo nejčastěji rozšiřuje funkce základního softwarového balíku.
Plugin představuje žádaný prvek, který přinese uživateli mnoho efektivnosti a užitečnosti. Vyplatí se tedy sledovat aktuální nabídku pluginů konkrétních programů.

Význam slova, termín, co je to Plugin? Odborný výraz, definice slova Plugin. Co znamená pojem Plugin z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Plugin můžete sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Plugin je v sekci Počítače

Klíčová slova: pojem, formulace, Počítače, Plugin, slovník, co to je, Počítače, popis, wiki, synonymum, co znamená, význam pojmu, přesný význam, definice, slovo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Plugin? resp. co je to Plugin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plugin, odpověď na dotaz co je to Plugin?. Víte např. kdo to je Satan? Znáte a víte kdo je Notář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.