Co je to?
Definice výrazu, termínu Živnost. Co znamená odborný pojem Živnost z kategorie Ekonomie?

Co je to Živnost? Význam slovaCo znamená pojem, definice termínu Živnost?

Podnikání v určitém oboru, které člověk provozuje dlouhodobě, samostatně a nezávisle na dalších osobách. Za všechny úspěchy i nezdary ve svém podnikání ručí svým vlastním jménem a nese za ně i finanční odpovědnost. Jeho cílem je především dosáhnout v podnikání zisk. Pro provozování živnosti musí mít oprávnění.

Význam slova, termín, co je to Živnost? Definice výrazu, termínu Živnost. Co znamená odborný pojem Živnost z kategorie Ekonomie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Živnost se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Živnost je v kategorii Ekonomie

Co znamená pojem Živnost? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Živnost je soustavná podnikatelská činnost provozovaná samostatně, vlastním jménem a na vlastní odpovědnost za účelem dosažení zisku. V Česku provozování živností upravuje zákon č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (tzv. živnostenský zákon).

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: Živnost, Ekonomie, pojem, popis, význam pojmu, přesný výraz, přesný význam, wiki, termín, význam, popis, heslo, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Živnost? resp. jaký je význam slova Živnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Živnost, odpověď na dotaz co je to Živnost?. Víte např. kdo to je Ateista? Znáte a víte kdo je Numismatik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Živnost i v jiných kategoriích (než Ekonomie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.