Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šestá nemoc. Co znamená odborný pojem Šestá nemoc z kategorie Nemoce?

Co je to Šestá nemoc? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Šestá nemoc?

Šestá nemoc je dětským onemocněním, které způsobuje lidský herpesvirus 6. Jedná se o infekční virové onemocnění, které nejčastěji postihuje menší děti do dvou let, kojence a batolata.
K přenosu dochází přes sliny jiných rodinných příslušníků. Šestá nemoc začíná horečkou a pokračuje vyrážkou. Může docházet ke křečím, někdy se vyskytnou další vážné komplikace.

Význam slova, termín, co je to Šestá nemoc? Výraz, termín, definice slova Šestá nemoc. Co znamená odborný pojem Šestá nemoc z kategorie Nemoce?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Šestá nemoc s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Šestá nemoc se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: definice, slovo, pojem, wiki, heslo, popis, vysvětlení, Nemoce, přesný význam, co to je, Šestá nemoc, informace, význam slova, co znamená, význam, přesný výraz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Šestá nemoc? resp. co označuje slovo Šestá nemoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šestá nemoc, odpověď na dotaz co je to Šestá nemoc?. Víte např. kdo to je Tereza Pergnerová? Znáte a víte kdo je Rihanna? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.