Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šestá nemoc. Co znamená odborný pojem Šestá nemoc z kategorie Nemoce?

Co je to Šestá nemoc? Význam slova

Co znamená termín Šestá nemoc? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Šestá nemoc je dětským onemocněním, které způsobuje lidský herpesvirus 6. Jedná se o infekční virové onemocnění, které nejčastěji postihuje menší děti do dvou let, kojence a batolata.
K přenosu dochází přes sliny jiných rodinných příslušníků. Šestá nemoc začíná horečkou a pokračuje vyrážkou. Může docházet ke křečím, někdy se vyskytnou další vážné komplikace.

Význam slova, termín, co je to Šestá nemoc? Výraz, termín, definice slova Šestá nemoc. Co znamená odborný pojem Šestá nemoc z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Šestá nemoc? Pak se o ní podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Šestá nemoc je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: význam slova, formulace, heslo, Nemoce, vysvětlení, slovo, Šestá nemoc, popis, přesný výraz, význam pojmu, slovník, Šestá nemoc, informace, termín, význam, wiki

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Šestá nemoc? resp. co znamená Šestá nemoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šestá nemoc, odpověď na dotaz co je to Šestá nemoc?. Víte např. kdo to je Mick Jagger? Znáte a víte kdo je Rihanna? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.