Co je to?
Odborný výraz, definice slova Switch. Co znamená pojem Switch z kategorie Hardware?

Co je to Switch? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Switch?

Switch neboli česky přepínač je hardwarový prvek, který obsahuje různé množství portů (např. USB portů) a tím umožňuje propojení různých zařízení nebo částí sítě.

Význam slova, termín, co je to Switch? Odborný výraz, definice slova Switch. Co znamená pojem Switch z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Switch sdílejte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Switch je v kategorii Hardware

Klíčová slova: přesný význam, popis, slovo, význam pojmu, co znamená, definice, slovník, význam slova, vysvětlení, Switch, termín, přesný výraz, Switch, co to je, heslo, význam

Ve Wikipedii se o heslu Switch dozvíte následující

Switch (česky přepínač) je v informatice aktivní prvek v počítačové síti, který propojuje jednotlivé prvky do hvězdicové topologie. Switch obsahuje větší či menší množství síťových portů (až několik stovek), na něž se připojují síťová zařízení nebo části sítě. Switch přeposílá síťový provoz jenom do těch směrů, do kterých je to potřeba, čímž se odlišuje od jednoduššího hubu.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Switch? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Switch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Switch, odpověď na dotaz co je to Switch?. Víte např. kdo to je Agronom? Znáte a víte kdo je Ponocný? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Switch i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.