Co je to?
Odborný výraz, definice slova Switch. Co znamená pojem Switch z kategorie Hardware?

Co je to Switch? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Switch?

Switch neboli česky přepínač je hardwarový prvek, který obsahuje různé množství portů (např. USB portů) a tím umožňuje propojení různých zařízení nebo částí sítě.

Význam slova, termín, co je to Switch? Odborný výraz, definice slova Switch. Co znamená pojem Switch z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Switch) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Switch je v kategorii Hardware

Co znamená pojem Switch? Výraz, definice slova z Wikipedie

Switch (česky přepínač) je v informatice aktivní prvek v počítačové síti, který propojuje jednotlivé prvky do hvězdicové topologie. Switch obsahuje větší či menší množství síťových portů (až několik stovek), na něž se připojují síťová zařízení nebo části sítě. Switch přeposílá síťový provoz jenom do těch směrů, do kterých je to potřeba, čímž se odlišuje od jednoduššího hubu.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam slova, Hardware, pojem, heslo, Switch, informace, co to je, popis, vysvětlení, přesný výraz, wiki, význam pojmu, slovník, formulace, Hardware

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Switch? resp. co je to Switch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Switch, odpověď na dotaz co je to Switch?. Víte např. kdo to je Sociopat? Znáte a víte kdo je Lingvista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.