Co je to?
Odborný výraz, definice slova Switch. Co znamená pojem Switch z kategorie Hardware?

Co je to Switch? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Switch?

Switch neboli česky přepínač je hardwarový prvek, který obsahuje různé množství portů (např. USB portů) a tím umožňuje propojení různých zařízení nebo částí sítě.

Význam slova, termín, co je to Switch? Odborný výraz, definice slova Switch. Co znamená pojem Switch z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Switch? Potom se o definici podělte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Switch je v sekci Hardware

Co znamená pojem Switch? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Switch (česky přepínač) je v informatice aktivní prvek v počítačové síti, který propojuje jednotlivé prvky do hvězdicové topologie. Switch obsahuje větší či menší množství síťových portů (až několik stovek), na něž se připojují síťová zařízení nebo části sítě. Switch přeposílá síťový provoz jenom do těch směrů, do kterých je to potřeba, čímž se odlišuje od jednoduššího hubu.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, co to je, slovo, přesný význam, Switch, Hardware, pojem, slovník, definice, vysvětlení, Hardware, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, informace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Switch? resp. jaká je definice termínu Switch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Switch, odpověď na dotaz co je to Switch?. Víte např. kdo to je Sociopat? Znáte a víte kdo je Lingvista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Switch hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.