Co je to?
Odborný výraz, definice slova Switch. Co znamená pojem Switch z kategorie Hardware?

Co je to Switch? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Switch?

Switch neboli česky přepínač je hardwarový prvek, který obsahuje různé množství portů (např. USB portů) a tím umožňuje propojení různých zařízení nebo částí sítě.


Co je to Switch? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Switch. Co znamená pojem Switch z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Switch s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Switch je v kategorii Hardware

Klíčová slova: přesný význam, co je to Switch?, termín, Hardware, význam slova, Switch, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, pojem, wiki, slovník, co to je, terminologie, synonymum, formulace


Pojem Switch je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Switch? Definice slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Switch (česky přepínač) je v informatice aktivní prvek v počítačové síti, který propojuje jednotlivé prvky do hvězdicové topologie. Switch obsahuje větší či menší množství síťových portů (až několik stovek), na něž se připojují síťová zařízení nebo části sítě. Switch přeposílá síťový provoz jenom do těch směrů, do kterých je to potřeba, čímž se odlišuje od jednoduššího hubu.

Více informací o pojmu Switch lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Switch ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Switch ve Wikimedia Commons

Najít výraz Switch ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Switch na Youtube

Zkusit najít termín Switch ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Switch na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Switch například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Switch? resp. co označuje slovo Switch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Switch, odpověď na dotaz co je to Switch?. Víte např. kdo to je Řidič? Znáte a víte kdo je Ponocný? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.