Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tilápie. Co znamená pojem Tilápie z kategorie Jídlo?

Co to je Tilápie? Význam slova

Co znamená termín Tilápie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Oblíbená ryba pangasius v poslední době získala vážného konkurenta, kterým je tilápie. Tilápie nilská, neboli okounovec, je sladkovodní ryba pocházející z afrického kontinentu. Ryba má poměrně nízké nároky na prostředí a velkou oblibu u konzumentů. Díky tomu se pěstuje napříč všemi kontinenty. Tato teplomilná ryba se dokonce pěstuje i ve speciálně vytápěných nádržích v České republice.
Maso tilápie je velice jemné a sladké, díky čemuž se hodí k přípravě exotických pokrmů. Filety z tilápie se připravují úplně stejně jako pangasius či treska.

Význam slova, termín, co je to Tilápie? Odborný termín, výraz, slovo Tilápie. Co znamená pojem Tilápie z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Tilápie se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: termín, význam pojmu, Jídlo, Tilápie, význam slova, wiki, formulace, pojem, slovo, heslo, vysvětlení, Tilápie, synonymum, Jídlo, co to je, definice

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Tilápie? resp. co přesně označuje termín Tilápie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tilápie, odpověď na dotaz co je to Tilápie?. Víte např. kdo to je Radovan Krejčíř? Znáte a víte kdo je Poberta? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Tilápie hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.