Co je to?
Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Co je to Chemtrails? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Chemtrails

Chemtrails je pojem, který se vyskytuje v souvislosti s konspiračními teoriemi. Jedná se o kondenzační pásy za tryskovými letadly, které podle zastánců konspiračních teorií obsahují vysoce nebezpečné chemické látky, viry a bakterie. Chemtrails má sloužit k snížení populace, ovládnutí mysli, ovlivnění počasí a podobně.
Chemtrails je údajně možno poznat podle toho, že pás za letadlem je větší a vydrží déle než obvykle. Tyto jedovaté látky však nebylo možno zachytit žádnými přístroji a prokázat jejich existenci.

Význam slova, termín, co je to Chemtrails? Odborný výraz, definice slova Chemtrails. Co znamená pojem Chemtrails z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Chemtrails doporučujeme sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Chemtrails se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: vysvětlení, Politika, definice, význam, formulace, Chemtrails, slovník, význam slova, wiki, význam pojmu, termín, slovo, co to je, heslo, přesný výraz, pojem

Ve Wikipedii se o heslu Chemtrails dozvíte následující

Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Chemtrails? resp. co přesně označuje termín Chemtrails? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chemtrails, odpověď na dotaz co je to Chemtrails?. Víte např. kdo to je Kokot? Znáte a víte kdo je Garant? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?