Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co to je Progrese? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Progrese

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).

Význam slova, termín, co je to Progrese? Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Progrese) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Progrese patří do kategorie Latina

Klíčová slova: význam slova, informace, heslo, synonymum, přesný význam, definice, slovník, Latina, význam pojmu, co to je, co znamená, slovo, vysvětlení, popis, přesný výraz, Latina

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Progrese? resp. co se přesně ukrývá za slovem Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Kazi? Znáte a víte kdo je Petr Kolář? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Latina. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.