Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co to je Progrese? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Progrese

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).

Význam slova, termín, co je to Progrese? Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Progrese se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: termín, význam pojmu, synonymum, co znamená, slovo, co to je, přesný význam, pojem, Progrese, význam, význam slova, informace, přesný výraz, formulace, Progrese, wiki

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Progrese? resp. jaký je přesný význam slova Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Nunvář? Znáte a víte kdo je Petr Kolář? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Latina). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.