Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Co to je Progrese? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Progrese?

Progrese je velmi často používané slovo latinského původu s významem postup, pokrok, vzestup, šíření nebo růst. Tento termín je užíván v mnoha oborech, např.v ekonomice (progresivní daň), v lékařství (progrese onemocnění).

Význam slova, termín, co je to Progrese? Odborný termín, výraz, slovo Progrese. Co znamená pojem Progrese z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Progrese s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Progrese je v kategorii Latina

Klíčová slova: informace, vysvětlení, význam pojmu, formulace, slovo, Latina, synonymum, pojem, wiki, Latina, definice, význam, heslo, Progrese, co znamená

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Progrese? resp. co znamená slovo Progrese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progrese, odpověď na dotaz co je to Progrese?. Víte např. kdo to je Melancholik? Znáte a víte kdo je Transgender? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Latina. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.