Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bazální stimulace. Co znamená pojem Bazální stimulace z kategorie Lékařství?

Co to je Bazální stimulace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bazální stimulace?

Bazální stimulace je návrh pomoci mentálně postiženým nebo pacientům v nemocnici, který v sobě spojuje pedagogiku a ošetřovatelství. Cílem je poskytnut těmto jedincům jednoduché podněty pro rozvoj jejich osobnosti.
Bazální stimulace se uplatňuje také ve školství i v sociální oblasti. Základem je dát pacientovi různorodé podněty pro vnímání vlastního těla, aby pak lépe vnímal své okolí a komunikoval s ním.

Význam slova, termín, co je to Bazální stimulace? Odborný termín, výraz, slovo Bazální stimulace. Co znamená pojem Bazální stimulace z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Bazální stimulace patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: formulace, Lékařství, definice, přesný význam, Lékařství, slovník, Bazální stimulace, termín, vysvětlení, heslo, co znamená, význam pojmu, pojem, synonymum, co to je, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bazální stimulace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bazální stimulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bazální stimulace, odpověď na dotaz co je to Bazální stimulace?. Víte např. kdo to je Vlastizrádce? Znáte a víte kdo je Nadčlověk? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Bazální stimulace i v jiných kategoriích (než Lékařství). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.