Co je to?
Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Co je to Štědrovka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Štědrovka

Štědrovka je jiné označení pro tradiční vánoční pečivo, tedy pro vánočku. Štědrovka, resp. vánočka má v různých regionech mnoho dalších označení (synonym) jako např. štědrovice, štědrovečernice, pletenice, pletanka, žemle, štricka, štrucla nebo ceplík.

Význam slova, termín, co je to Štědrovka? Definice výrazu, termínu Štědrovka. Co znamená odborný pojem Štědrovka z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Štědrovka sdílejte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Štědrovka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, význam slova, Štědrovka, Štědrovka, vysvětlení, co to je, informace, slovník, definice, wiki, slovo, heslo, přesný význam, co znamená, termín

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Štědrovka? resp. jaký je význam pojmu Štědrovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štědrovka, odpověď na dotaz co je to Štědrovka?. Víte např. kdo to je Slender Man? Znáte a víte kdo je Marta Kubišová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?