Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fara. Co znamená pojem Fara z kategorie Náboženství?

Co to je Fara? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Fara

Fara je označení pro budovu, ve které bydlí farář a současně je zde úřední sídlo celé farnosti. Mohou se zde konat i další činnosti. Fara patřila historicky k nejdůležitějším místům obce, kde se vedly církevní matriky a domlouvaly se tu významné životní události. Většinou se jednalo o nízké budovy uzpůsobené pro reprezentaci i pohodlné bydlení.
K faře mohly patřit i hospodářské budovy, především stáje. V současnosti nejsou některé fary obsazeny a část z nich chátrá.

Význam slova, termín, co je to Fara? Odborný termín, výraz, slovo Fara. Co znamená pojem Fara z kategorie Náboženství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Fara můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Fara je v sekci Náboženství

Klíčová slova: heslo, co znamená, synonymum, wiki, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, termín, význam pojmu, Náboženství, definice, informace, formulace, Fara, význam, Fara

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fara? resp. co označuje slovo Fara? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fara, odpověď na dotaz co je to Fara?. Víte např. kdo to je Karel Černoch? Znáte a víte kdo je Miloš Kopecký? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.