Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fara. Co znamená pojem Fara z kategorie Náboženství?

Co to je Fara? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fara?

Fara je označení pro budovu, ve které bydlí farář a současně je zde úřední sídlo celé farnosti. Mohou se zde konat i další činnosti. Fara patřila historicky k nejdůležitějším místům obce, kde se vedly církevní matriky a domlouvaly se tu významné životní události. Většinou se jednalo o nízké budovy uzpůsobené pro reprezentaci i pohodlné bydlení.
K faře mohly patřit i hospodářské budovy, především stáje. V současnosti nejsou některé fary obsazeny a část z nich chátrá.

Význam slova, termín, co je to Fara? Odborný termín, výraz, slovo Fara. Co znamená pojem Fara z kategorie Náboženství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fara s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Fara je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: formulace, heslo, co to je, přesný výraz, wiki, synonymum, popis, Náboženství, význam, popis, přesný význam, význam slova, definice, pojem, Náboženství

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Fara? resp. jaká je definice termínu Fara? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fara, odpověď na dotaz co je to Fara?. Víte např. kdo to je Melancholik? Znáte a víte kdo je Hotař? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Fara hledat i v jiných kategoriích (než Náboženství) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.