Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fara. Co znamená pojem Fara z kategorie Náboženství?

Co to je Fara? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Fara?

Fara je označení pro budovu, ve které bydlí farář a současně je zde úřední sídlo celé farnosti. Mohou se zde konat i další činnosti. Fara patřila historicky k nejdůležitějším místům obce, kde se vedly církevní matriky a domlouvaly se tu významné životní události. Většinou se jednalo o nízké budovy uzpůsobené pro reprezentaci i pohodlné bydlení.
K faře mohly patřit i hospodářské budovy, především stáje. V současnosti nejsou některé fary obsazeny a část z nich chátrá.

Význam slova, termín, co je to Fara? Odborný termín, výraz, slovo Fara. Co znamená pojem Fara z kategorie Náboženství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Fara můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Fara se nachází v kategorii Náboženství

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, termín, pojem, formulace, Náboženství, informace, význam slova, heslo, popis, slovo, definice, synonymum

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Fara? resp. jaká je definice slova Fara? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fara, odpověď na dotaz co je to Fara?. Víte např. kdo to je Melancholik? Znáte a víte kdo je Hotař? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Náboženství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.