Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kámen mudrců. Co znamená pojem Kámen mudrců z kategorie Různé?

Co je to Kámen mudrců? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kámen mudrců

Kámen mudrců je bájná látka, oplývající magickými vlastnostmi. Kámen mudrců uměl údajně přeměnit kov na zlato a také vytvořit elixír života, díky kterému mohl být uživatel omlazen, a bylo s ním možno dosáhnout nesmrtelnosti.
O nalezení elixíru života se pokoušelo mnoho alchymistů. Pojmenování kamene mudrců pochází z arabštiny, snaha o výrobu elixíru života začala právě v Arábii a Číně.

Význam slova, termín, co je to Kámen mudrců? Definice odborného termínu, slova Kámen mudrců. Co znamená pojem Kámen mudrců z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Kámen mudrců? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kámen mudrců je v kategorii Různé

Klíčová slova: slovník, pojem, význam pojmu, definice, co znamená, synonymum, Různé, popis, co to je, heslo, wiki, termín, Kámen mudrců, vysvětlení, formulace, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Kámen mudrců? resp. jaká je definice termínu Kámen mudrců? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kámen mudrců, odpověď na dotaz co je to Kámen mudrců?. Víte např. kdo to je Podruh? Znáte a víte kdo je Neurotik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.