Co je to?
Výraz, termín, definice slova Deprese. Co znamená odborný pojem Deprese z kategorie Psychologie?

Co je to Deprese? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Deprese?

Deprese je dlouhodobý chorobný stav. Vzniká i bez viditelné příčiny. Jedná se o vážný stav, který je potřeba léčit, i když člověk s depresí potřebu léčby nemá. Deprese působí negativně jak na fyzickou tak psychickou stránku člověka. Člověk trpí pocity smutku, únavy, poklesne mu sebevědomí, má pocit beznaděje, narušený spánek a bolesti.
K depresím většinou dochází po nějaké velmi nepříjemné události nebo při ztrátě někoho blízkého. Pokud tento stav přetrvává delší dobu, vede k vážnému onemocnění. Člověk s depresí může podlehnout alkoholismu, drogám a může mít sebevražedné sklony.

Význam slova, termín, co je to Deprese? Výraz, termín, definice slova Deprese. Co znamená odborný pojem Deprese z kategorie Psychologie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Deprese s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Deprese se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, informace, přesný výraz, definice, význam slova, co to je, vysvětlení, Psychologie, význam, popis, slovník, heslo, slovo, wiki

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Deprese? resp. jaký je přesný význam slova Deprese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deprese, odpověď na dotaz co je to Deprese?. Víte např. kdo to je Iluminát? Znáte a víte kdo je Jednatel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Deprese hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.