Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bitcoin. Co znamená pojem Bitcoin z kategorie Počítače?

Co to je Bitcoin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bitcoin?

Ve světě počítačů existuje virtuální měna, která se skrývá pod názvem bitcoin. Vytvořena byla v roce 2009 Satoshim Nakamotem. Název také označuje Open source software a stejnojmennou peer-to-peer síť.
Měna bitcoin není narozdíl od většiny měn závislý na důvěře v jejího vydavatele. K zabezpečení sítě slouží kryptografie. Množství mincí v oběhu je předem přesně daný.

Význam slova, termín, co je to Bitcoin? Odborný termín, výraz, slovo Bitcoin. Co znamená pojem Bitcoin z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Bitcoin? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Bitcoin je v kategorii Počítače

Klíčová slova: popis, informace, Bitcoin, definice, wiki, co to je, slovo, význam pojmu, přesný význam, termín, význam, přesný výraz, co znamená, pojem, synonymum, význam slova

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bitcoin? resp. co vlastně znamená slovo Bitcoin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bitcoin, odpověď na dotaz co je to Bitcoin?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Pantáta? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.