Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bitcoin. Co znamená pojem Bitcoin z kategorie Počítače?

Co to je Bitcoin? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bitcoin?

Ve světě počítačů existuje virtuální měna, která se skrývá pod názvem bitcoin. Vytvořena byla v roce 2009 Satoshim Nakamotem. Název také označuje Open source software a stejnojmennou peer-to-peer síť.
Měna bitcoin není narozdíl od většiny měn závislý na důvěře v jejího vydavatele. K zabezpečení sítě slouží kryptografie. Množství mincí v oběhu je předem přesně daný.

Význam slova, termín, co je to Bitcoin? Odborný termín, výraz, slovo Bitcoin. Co znamená pojem Bitcoin z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bitcoin s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Bitcoin je v kategorii Počítače

Klíčová slova: synonymum, termín, heslo, definice, význam slova, vysvětlení, přesný výraz, pojem, slovo, Počítače, informace, slovník, Počítače, wiki, co znamená

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Bitcoin? resp. jaká je definice termínu Bitcoin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bitcoin, odpověď na dotaz co je to Bitcoin?. Víte např. kdo to je Mikuláš? Znáte a víte kdo je Aranžér? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bitcoin v jiné sekci než Počítače. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.