Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chipset. Co znamená pojem Chipset z kategorie Počítače?

Co to je Chipset? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Chipset?

Chipset se do češtiny překládá jako čipová sada. V informatice reprezentuje jeden nebo více integrovaných obvodů, jimž se říká čipy. Tyto jsou navrženy ke spolupráci a prodávány jako jeden produkt. Čipová sada se stará o komunikaci mezi procesorem, sloty, sběrnicemi, řadiči a dalšími součástmi na základní desce. Globálně mezi nejznámější firmy, které vyrábí čipové sady, patří AMD, NVIDIA, Intel, SiS a VIA Technologies.

Význam slova, termín, co je to Chipset? Odborný termín, výraz, slovo Chipset. Co znamená pojem Chipset z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Chipset s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Chipset je v kategorii Počítače

Klíčová slova: pojem, Počítače, význam, slovník, synonymum, význam slova, přesný výraz, přesný význam, popis, termín, formulace, definice, informace, popis, heslo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Chipset? resp. co znamená slovo Chipset? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chipset, odpověď na dotaz co je to Chipset?. Víte např. kdo to je Foniatr? Znáte a víte kdo je Altistka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.