Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chipset. Co znamená pojem Chipset z kategorie Počítače?

Co to je Chipset? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Chipset?

Chipset se do češtiny překládá jako čipová sada. V informatice reprezentuje jeden nebo více integrovaných obvodů, jimž se říká čipy. Tyto jsou navrženy ke spolupráci a prodávány jako jeden produkt. Čipová sada se stará o komunikaci mezi procesorem, sloty, sběrnicemi, řadiči a dalšími součástmi na základní desce. Globálně mezi nejznámější firmy, které vyrábí čipové sady, patří AMD, NVIDIA, Intel, SiS a VIA Technologies.

Význam slova, termín, co je to Chipset? Odborný termín, výraz, slovo Chipset. Co znamená pojem Chipset z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Chipset) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Chipset je v kategorii Počítače

Klíčová slova: informace, wiki, slovník, synonymum, popis, přesný výraz, popis, pojem, slovo, termín, definice, přesný význam, co znamená, význam slova, heslo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Chipset? resp. co je to Chipset? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chipset, odpověď na dotaz co je to Chipset?. Víte např. kdo to je Foniatr? Znáte a víte kdo je Altistka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.