Co je to?
Definice výrazu, termínu Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Co je to Obligátní? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Obligátní

Obligátní, obligatorní neboli závazný, povinný či nutný, je výraz z různých oblastí, především práva, finančnictví nebo biologie. K nejčastějším spojením patří obligatorní závazek obligátní dluhopis, obligátní vlastnost druhu a další.
Výraz obligátní se často vyskytuje v souvislosti se státním rozpočtem a nutnými a závaznými výdaji.

Význam slova, termín, co je to Obligátní? Definice výrazu, termínu Obligátní. Co znamená odborný pojem Obligátní z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Obligátní) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Obligátní patří do sekce Latina

Klíčová slova: slovník, synonymum, Latina, definice, Obligátní, popis, význam, heslo, co to je, přesný výraz, informace, termín, Latina, přesný význam, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Obligátní? resp. jaká je definice slova Obligátní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obligátní, odpověď na dotaz co je to Obligátní?. Víte např. kdo to je Ranhojič? Znáte a víte kdo je Modista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Obligátní i v jiných kategoriích (než Latina). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.