Co je to?
Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Co je to Audiotex? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Audiotex?

Hlasové telefonní služby obsahového charakteru se nazývají audiotex. Tyto služby jsou účtovány uživateli tzv. prémiovým tarifem. V České republice se cena takového tarifu pohybuje ve velkém rozpětí - zpravidla mezi 4 až 99 Kč za minutu volání. Český telekomunikační úřad určuje devítimístný tvar čísla platným číslovacím plánem.
Audiotex se může využít pro marketingové využití a loterie, služby erotického charakteru, hlasování v televizních soutěžích nebo pro přístup k placenému zvukovému obsahu.

Význam slova, termín, co je to Audiotex? Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Audiotex se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: termín, Různé, Různé, formulace, co to je, význam, pojem, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, slovník, co znamená, Audiotex, informace, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Audiotex? resp. co se přesně ukrývá za slovem Audiotex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audiotex, odpověď na dotaz co je to Audiotex?. Víte např. kdo to je Kariérista? Znáte a víte kdo je Hajný? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Audiotex hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem