Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hattrick. Co znamená pojem Hattrick z kategorie Sport?

Co je to Hattrick? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hattrick?

Tři sportovní úspěchy jednoho hráče v jednom sportovním utkání. Obvykle v ledním hokeji nebo ve fotbale, když jeden a ten samý hráč vstřelí v jednom utkání tři branky. Termín se poprvé objevuje v Británii v 19. století. Tehdy vítěz kriketového turnaje za tři vítězné body získal klobouk za vítězství. Název totiž pochází ze spojení slov hat a trick a znamená trik s kloboukem.

Význam slova, termín, co je to Hattrick? Odborný výraz, definice slova Hattrick. Co znamená pojem Hattrick z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hattrick se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hattrick je v kategorii Sport

Klíčová slova: Sport, význam pojmu, termín, přesný význam, slovo, význam, formulace, definice, Hattrick, Hattrick, vysvětlení, slovník, přesný výraz, wiki, co znamená, Sport

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Hattrick? resp. co označuje slovo Hattrick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hattrick, odpověď na dotaz co je to Hattrick?. Víte např. kdo to je Steven Spielberg? Znáte a víte kdo je Psychiatr? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?