Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hattrick. Co znamená pojem Hattrick z kategorie Sport?

Co je to Hattrick? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hattrick?

Tři sportovní úspěchy jednoho hráče v jednom sportovním utkání. Obvykle v ledním hokeji nebo ve fotbale, když jeden a ten samý hráč vstřelí v jednom utkání tři branky. Termín se poprvé objevuje v Británii v 19. století. Tehdy vítěz kriketového turnaje za tři vítězné body získal klobouk za vítězství. Název totiž pochází ze spojení slov hat a trick a znamená trik s kloboukem.

Význam slova, termín, co je to Hattrick? Odborný výraz, definice slova Hattrick. Co znamená pojem Hattrick z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hattrick? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Hattrick je v sekci Sport

Klíčová slova: Sport, popis, co znamená, termín, Sport, pojem, význam slova, význam, informace, wiki, co to je, Hattrick, slovo, popis, synonymum

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Hattrick? resp. jaký je význam slova Hattrick? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hattrick, odpověď na dotaz co je to Hattrick?. Víte např. kdo to je Vladimir Putin? Znáte a víte kdo je Demagog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Hattrick hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?