Co je to?
Odborný výraz, definice slova WiDi. Co znamená pojem WiDi z kategorie Hardware?

Co je to WiDi? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu WiDi

WiDi je zkratka z anglického termínu Wireless Display technology vyvinutou společností Intel. Jedná se o technologii bezdrátového přenosu hudby, videí, filmů nebo fotek z počítače do kompatibilní HDTV.

Význam slova, termín, co je to WiDi? Odborný výraz, definice slova WiDi. Co znamená pojem WiDi z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz WiDi patří do sekce Hardware

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, formulace, Hardware, informace, WiDi, význam, Hardware, význam pojmu, význam slova, synonymum, slovo, popis, wiki, definice, WiDi

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo WiDi? resp. co to je WiDi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WiDi, odpověď na dotaz co je to WiDi?. Víte např. kdo to je Teplouš? Znáte a víte kdo je Ornitolog? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.