Co je to?
Odborný výraz, definice slova WiDi. Co znamená pojem WiDi z kategorie Hardware?

Co je to WiDi? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu WiDi

WiDi je zkratka z anglického termínu Wireless Display technology vyvinutou společností Intel. Jedná se o technologii bezdrátového přenosu hudby, videí, filmů nebo fotek z počítače do kompatibilní HDTV.

Význam slova, termín, co je to WiDi? Odborný výraz, definice slova WiDi. Co znamená pojem WiDi z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to WiDi? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo WiDi je v sekci Hardware

Klíčová slova: synonymum, formulace, slovo, přesný výraz, vysvětlení, informace, WiDi, Hardware, definice, pojem, význam slova, wiki, Hardware, přesný význam, co znamená, heslo

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je WiDi? resp. co se vlastně skrývá pod slovem WiDi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WiDi, odpověď na dotaz co je to WiDi?. Víte např. kdo to je David Krejčí? Znáte a víte kdo je Ornitolog? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.