Co je to?
Odborný výraz, definice slova WiDi. Co znamená pojem WiDi z kategorie Hardware?

Co je to WiDi? Význam slova

Co znamená termín WiDi? Vysvětlení pojmu, definice hesla

WiDi je zkratka z anglického termínu Wireless Display technology vyvinutou společností Intel. Jedná se o technologii bezdrátového přenosu hudby, videí, filmů nebo fotek z počítače do kompatibilní HDTV.

Význam slova, termín, co je to WiDi? Odborný výraz, definice slova WiDi. Co znamená pojem WiDi z kategorie Hardware?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu WiDi doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem WiDi se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: popis, heslo, Hardware, pojem, význam pojmu, synonymum, slovo, co to je, WiDi, slovník, informace, termín, význam slova, definice, význam, vysvětlení

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova WiDi? resp. jaký je význam slova WiDi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WiDi, odpověď na dotaz co je to WiDi?. Víte např. kdo to je Klement Gottwald? Znáte a víte kdo je Ornitolog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín WiDi hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.