Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mandelbrotova množina. Co znamená pojem Mandelbrotova množina z kategorie Matematika?

Co je to Mandelbrotova množina? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mandelbrotova množina?

Mandelbrotova množina je nekonečně členitý útvar. Jedná se o fraktál. Po zvětšení jakéhokoli jejího výseku lze získávat stále další a další přesné a složité obrazce.
Mandelbrotova množina bývá výchozí množinou bodů pro další fraktály, které se vytvářejí různými matematickými vzorci a ohýbají se, obarvují, zvětšují či deformují buď v dvourozměrném, nebo třírozměrném prostoru.

Význam slova, termín, co je to Mandelbrotova množina? Definice odborného termínu, slova Mandelbrotova množina. Co znamená pojem Mandelbrotova množina z kategorie Matematika?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mandelbrotova množina? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Mandelbrotova množina je v sekci Matematika

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, vysvětlení, Mandelbrotova množina, přesný význam, popis, popis, pojem, význam, wiki, heslo, formulace, slovník, význam pojmu, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Mandelbrotova množina? resp. co je to Mandelbrotova množina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandelbrotova množina, odpověď na dotaz co je to Mandelbrotova množina?. Víte např. kdo to je Oftalmolog? Znáte a víte kdo je Realista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mandelbrotova množina v jiné sekci než Matematika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.