Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mandelbrotova množina. Co znamená pojem Mandelbrotova množina z kategorie Matematika?

Co je to Mandelbrotova množina? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Mandelbrotova množina

Mandelbrotova množina je nekonečně členitý útvar. Jedná se o fraktál. Po zvětšení jakéhokoli jejího výseku lze získávat stále další a další přesné a složité obrazce.
Mandelbrotova množina bývá výchozí množinou bodů pro další fraktály, které se vytvářejí různými matematickými vzorci a ohýbají se, obarvují, zvětšují či deformují buď v dvourozměrném, nebo třírozměrném prostoru.

Význam slova, termín, co je to Mandelbrotova množina? Definice odborného termínu, slova Mandelbrotova množina. Co znamená pojem Mandelbrotova množina z kategorie Matematika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Mandelbrotova množina s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Mandelbrotova množina je v kategorii Matematika

Klíčová slova: formulace, heslo, Mandelbrotova množina, definice, přesný význam, význam slova, popis, informace, slovník, termín, co znamená, synonymum, co to je, přesný výraz, wiki

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Mandelbrotova množina? resp. jaká je definice termínu Mandelbrotova množina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandelbrotova množina, odpověď na dotaz co je to Mandelbrotova množina?. Víte např. kdo to je Oftalmolog? Znáte a víte kdo je Realista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mandelbrotova množina v jiné sekci než Matematika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.