Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hřebenáč. Co znamená odborný pojem Hřebenáč z kategorie Stavebnictví?

Co je to Hřebenáč? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hřebenáč

Hřebenáč patři ke střešním krytinám. Jde o takovou střešní tašku, která překrývá ostatní tašky na hřebenu střechy. Má pokrýt místo, kde se na hřebenu setkávají dvě plochy. Hřebenáč se upevňuje buď zvláštním druhem malty, nebo se usadí do speciální připravené drážky.
Tyto tašky se musí pokládat v řadě jeden na druhý, jinak by nedokázaly klást dostatečný odpor větru. Mohou mít tvar trojúhelníku nebo polokruhu.

Význam slova, termín, co je to Hřebenáč? Výraz, termín, definice slova Hřebenáč. Co znamená odborný pojem Hřebenáč z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hřebenáč sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hřebenáč patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: definice, pojem, vysvětlení, Hřebenáč, slovník, přesný výraz, formulace, popis, termín, Stavebnictví, Stavebnictví, význam slova, slovo, informace, přesný význam, wiki

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Hřebenáč? resp. co vlastně znamená slovo Hřebenáč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hřebenáč, odpověď na dotaz co je to Hřebenáč?. Víte např. kdo to je Jednatel? Znáte a víte kdo je Zaměstnanec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Hřebenáč hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.