Co je to?
Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Co je to Griliáš? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Griliáš

Griliáš je pojem pocházející z francouzštiny. Jedná se o sladkost, vytvořenou z pražených ořechových jader a částečně zkaramelizovaného cukru. Jádra ořechů je potřeba jemně nasekat a poté opražit na pánvi nebo na plechu a pak zalít karamelem, vyrobeným z roztaveného cukru, Ten se za stálého míchání taví na pánvi tak dlouho, dokud nemá světle hnědou barvu. Vychladlý griliáš se roztlouká na menší kousky, které se pak používají na zdobení cukrovinek nebo do různých náplní.

Význam slova, termín, co je to Griliáš? Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Griliáš? s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Griliáš je v sekci Jídlo

Klíčová slova: Griliáš, informace, co to je, Griliáš, vysvětlení, co znamená, význam, Jídlo, termín, Jídlo, heslo, pojem, význam slova, wiki, slovo, synonymum

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Griliáš? resp. co znamená výraz Griliáš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Griliáš, odpověď na dotaz co je to Griliáš?. Víte např. kdo to je Bud Spencer? Znáte a víte kdo je Jaromír Nohavica? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.