Co je to?
Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Co je to Griliáš? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Griliáš

Griliáš je pojem pocházející z francouzštiny. Jedná se o sladkost, vytvořenou z pražených ořechových jader a částečně zkaramelizovaného cukru. Jádra ořechů je potřeba jemně nasekat a poté opražit na pánvi nebo na plechu a pak zalít karamelem, vyrobeným z roztaveného cukru, Ten se za stálého míchání taví na pánvi tak dlouho, dokud nemá světle hnědou barvu. Vychladlý griliáš se roztlouká na menší kousky, které se pak používají na zdobení cukrovinek nebo do různých náplní.


Co je to Griliáš? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Griliáš. Co znamená odborný pojem Griliáš z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Griliáš můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Griliáš je v sekci Jídlo

Klíčová slova: pojem, slovník, terminologie, Jídlo, co to je, odborný výraz, odborné názvosloví, co je to Griliáš?, Jídlo, přesný význam, názvosloví, význam pojmu, slovo, heslo, Griliáš, přesný výraz, vysvětlení, synonymum


Pojem Griliáš je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Griliáš ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Griliáš ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Griliáš ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Griliáš ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Griliáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Griliáš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Griliáš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Griliáš? resp. co se skrývá pod slovem Griliáš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Griliáš, odpověď na dotaz co je to Griliáš?. Víte např. kdo to je Alkoholik? Znáte a víte kdo je Michal Tučný? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.