Co je to?
Definice výrazu, termínu Malvice. Co znamená odborný pojem Malvice z kategorie Jídlo?

Co je to Malvice? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Malvice?

Malvice je druh plodu, který nemá uvnitř jednu velkou pecku jako peckovice, ale jadřinec s množstvím semínek. Jadřinec je ohraničen tuhou blánou a ta je obklopena dužninou. Mezi nejznámější dřeviny mající malvice patří jablka a hrušky. Dále má malvice mišpule, mišpulník, temnoplodec, kdouloň, muchovník, kdoulovec, jeřáb, hloh, hlohyně nebo blýskalka.

Význam slova, termín, co je to Malvice? Definice výrazu, termínu Malvice. Co znamená odborný pojem Malvice z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Malvice? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Malvice je v sekci Jídlo

Klíčová slova: wiki, význam slova, Jídlo, slovník, heslo, termín, popis, pojem, Malvice, vysvětlení, synonymum, přesný význam, Malvice, slovo, informace, význam pojmu

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Malvice?

Malvice (latinsky pomum) je druh nepravého dužnatého nepukavého plodu. Malvice vzniká ze spodního nebo výjimečně z polospodního gynecea tvořeného několika do různé míry srostlými plodolisty. Z morfologického hlediska se jednotlivé části jádřince vyvíjejí z pouzder semeníku, zatímco dužnaté části plodu se formují až po opylení dužnatěním češule květu.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Malvice? resp. co přesně označuje termín Malvice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malvice, odpověď na dotaz co je to Malvice?. Víte např. kdo to je Kršna? Znáte a víte kdo je Statkář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.