Co je to?
Definice výrazu, termínu Malvice. Co znamená odborný pojem Malvice z kategorie Jídlo?

Co je to Malvice? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Malvice?

Malvice je druh plodu, který nemá uvnitř jednu velkou pecku jako peckovice, ale jadřinec s množstvím semínek. Jadřinec je ohraničen tuhou blánou a ta je obklopena dužninou. Mezi nejznámější dřeviny mající malvice patří jablka a hrušky. Dále má malvice mišpule, mišpulník, temnoplodec, kdouloň, muchovník, kdoulovec, jeřáb, hloh, hlohyně nebo blýskalka.

Význam slova, termín, co je to Malvice? Definice výrazu, termínu Malvice. Co znamená odborný pojem Malvice z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Malvice patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, heslo, informace, termín, co to je, synonymum, přesný výraz, Jídlo, vysvětlení, slovník, definice, wiki, co znamená, význam, popis

Co znamená pojem Malvice? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Malvice (latinsky pomum) je druh nepravého dužnatého nepukavého plodu. Malvice vzniká ze spodního nebo výjimečně z polospodního gynecea tvořeného několika do různé míry srostlými plodolisty. Z morfologického hlediska se jednotlivé části jádřince vyvíjejí z pouzder semeníku, zatímco dužnaté části plodu se formují až po opylení dužnatěním češule květu.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Malvice? resp. co je to Malvice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malvice, odpověď na dotaz co je to Malvice?. Víte např. kdo to je Herec? Znáte a víte kdo je Statkář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.