Co je to?
Definice odborného termínu, slova Epsomská sůl. Co znamená pojem Epsomská sůl z kategorie Lékařství?

Co je to Epsomská sůl? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Epsomská sůl?

Epsomská sůl, nazývaná také Glauberova hořká sůl, je z chemického hlediska síran hořečnatý. Vyskytuje se v mořské vodě a některých druzích minerálních vod. Je bezbarvá a dobře rozpustná ve vodě. Má hořkou chuť a postrádá jakoukoli vůni. Zjemňuje pokožku a odstraňuje zápach, má léčivé účinky, a proto se používá pro minerální koupele.
Epsomská sůl se působí například na otoky, snižuje zadržování vody, mírní stres, uvolňuje svaly, detoxikuje, zlepšuje soustředění a má mnoho dalšího využití.

Význam slova, termín, co je to Epsomská sůl? Definice odborného termínu, slova Epsomská sůl. Co znamená pojem Epsomská sůl z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Epsomská sůl? Pak se o ní podělte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Epsomská sůl patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, Lékařství, formulace, význam pojmu, slovník, co to je, wiki, slovo, synonymum, termín, informace, definice, přesný výraz, popis, význam slova, přesný význam

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Epsomská sůl? resp. co vlastně znamená slovo Epsomská sůl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epsomská sůl, odpověď na dotaz co je to Epsomská sůl?. Víte např. kdo to je Sexuální asistentka? Znáte a víte kdo je Motovidlo? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.