Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Společenská nebezpečnost. Co znamená pojem Společenská nebezpečnost z kategorie Právo?

Co to je Společenská nebezpečnost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Společenská nebezpečnost?

Společenská nebezpečnost, jinak také nebezpečnost konání pro společnost, je původní označení z oblasti trestního práva. Tímto pojmem se označovala způsobilost trestného činu ohrozit nebo porušit objekt trestného činu.
Takovým objektem jsou například společenské zájmy, které chrání trestní zákon. Stupeň nebezpečnosti byl vymezen kritérii, přesně uvedenými v trestním zákoníku.

Význam slova, termín, co je to Společenská nebezpečnost? Odborný termín, výraz, slovo Společenská nebezpečnost. Co znamená pojem Společenská nebezpečnost z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Společenská nebezpečnost se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, definice, co znamená, termín, přesný význam, slovo, co to je, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, Společenská nebezpečnost, synonymum, pojem, heslo, popis

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Společenská nebezpečnost? resp. co označuje slovo Společenská nebezpečnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Společenská nebezpečnost, odpověď na dotaz co je to Společenská nebezpečnost?. Víte např. kdo to je Vandal? Znáte a víte kdo je Hédonista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.