Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Co je to Krokant? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Krokant?

Slovo krokant označuje křupavý karamel, v němž může být přidané máslo, oříšky nebo mandle. Hmota se nechá ztuhnout na alobalu potřeném olejem a pak se rozláme nebo rozdrtí. Krokant se používá jako náplň čokoládových bonbonů nebo jako sypání (posypka) na dezerty a moučníky.

Význam slova, termín, co je to Krokant? Definice odborného termínu, slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Krokant? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Krokant patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: co to je, popis, slovo, synonymum, Jídlo, co znamená, pojem, význam pojmu, význam, heslo, termín, Krokant, Krokant, slovník, wiki, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Krokant? resp. jaká je definice slova Krokant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krokant, odpověď na dotaz co je to Krokant?. Víte např. kdo to je Angela Merkelová? Znáte a víte kdo je Vývojář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?