Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Co je to Krokant? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Krokant?

Slovo krokant označuje křupavý karamel, v němž může být přidané máslo, oříšky nebo mandle. Hmota se nechá ztuhnout na alobalu potřeném olejem a pak se rozláme nebo rozdrtí. Krokant se používá jako náplň čokoládových bonbonů nebo jako sypání (posypka) na dezerty a moučníky.

Význam slova, termín, co je to Krokant? Definice odborného termínu, slova Krokant. Co znamená pojem Krokant z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Krokant s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Krokant je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, význam pojmu, slovo, termín, formulace, Krokant, co znamená, Krokant, wiki, Jídlo, pojem, popis, informace, heslo, co to je, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Krokant? resp. co vlastně znamená slovo Krokant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krokant, odpověď na dotaz co je to Krokant?. Víte např. kdo to je David Ondráčka? Znáte a víte kdo je Vývojář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Krokant i v jiných kategoriích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?