Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Intuice. Co znamená pojem Intuice z kategorie Psychologie?

Co to je Intuice? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Intuice?

V dnešní době slovo intuice označuje lidskou schopnost rychlého chápání, odhadu a rozhodování. Intuice není podložena žádnými racionálními důvody. Může být podmíněna určitou minulou zkušeností. Hraje velkou roli při rychlém rozhodování pod časovým nátlakem, ale i pro uměleckou činnost. Intuice se využívá v psychologii a filosofii.

Význam slova, termín, co je to Intuice? Odborný termín, výraz, slovo Intuice. Co znamená pojem Intuice z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Intuice je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: definice, co to je, pojem, termín, synonymum, popis, slovo, přesný výraz, Psychologie, přesný význam, Psychologie, wiki, slovník, heslo, co znamená, formulace

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Intuice? resp. co označuje slovo Intuice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Intuice, odpověď na dotaz co je to Intuice?. Víte např. kdo to je Zkurvysyn? Znáte a víte kdo je Rejžek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde