Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Intuice. Co znamená pojem Intuice z kategorie Psychologie?

Co to je Intuice? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Intuice?

V dnešní době slovo intuice označuje lidskou schopnost rychlého chápání, odhadu a rozhodování. Intuice není podložena žádnými racionálními důvody. Může být podmíněna určitou minulou zkušeností. Hraje velkou roli při rychlém rozhodování pod časovým nátlakem, ale i pro uměleckou činnost. Intuice se využívá v psychologii a filosofii.

Význam slova, termín, co je to Intuice? Odborný termín, výraz, slovo Intuice. Co znamená pojem Intuice z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Intuice s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Intuice se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: definice, informace, popis, přesný význam, význam pojmu, slovo, co to je, vysvětlení, co znamená, wiki, význam slova, význam, Psychologie, termín, formulace, Intuice

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Intuice? resp. co znamená Intuice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Intuice, odpověď na dotaz co je to Intuice?. Víte např. kdo to je Umělec? Znáte a víte kdo je Rejžek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Intuice i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde