Co je to?
Výraz, termín, definice slova Belvedér. Co znamená odborný pojem Belvedér z kategorie Stavebnictví?

Co je to Belvedér? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Belvedér?

Belvedér je pojem pocházející z italštiny a překládá se jako krásná vyhlídka. Architekti tímto názvem označují pavilon nebo část domu, ze které je krásný výhled do vzdálené krajiny.
Pokud stojí belvedér samostatně, bývá většinou na vyvýšenině nebo v zahradě. V budově se nachází v nejvyšší části a může být koncipován jako věžička.

Význam slova, termín, co je to Belvedér? Výraz, termín, definice slova Belvedér. Co znamená odborný pojem Belvedér z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Belvedér? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Belvedér je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: popis, wiki, Stavebnictví, pojem, Belvedér, význam, slovo, definice, co znamená, Belvedér, přesný význam, slovník, vysvětlení, význam slova, synonymum, co to je

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Belvedér? resp. jaký je význam slova Belvedér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Belvedér, odpověď na dotaz co je to Belvedér?. Víte např. kdo to je Dominik Hašek? Znáte a víte kdo je Josef Kemr? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Belvedér hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?