Co je to?
Definice výrazu MBA. Co znamená odborný pojem MBA z kategorie Zkratky?

Co to je MBA? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu MBA?

Výsledkem vysokoškolského studia jsou různé tituly. Jedním z nich je i zkratka MBA, která se uvádí za jménem. MBA se rozkládá jako Master of Business Administration a získá ho absolvent vysokoškolského postgraduálního studia, jež je zaměřeno na získávání znalostí v oblasti managementu.
V České republice se na tento titul studovat dá na přibližně dvou desítkách veřejných a soukromých vysokých škol. Nutno ovšem dodat, že ani na veřejných vysokých školách není program dotován státem, takže si studenti platí přibližně dvě stě tisíc korun za akademický rok.

Význam slova, termín, co je to MBA? Definice výrazu MBA. Co znamená odborný pojem MBA z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to MBA? s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz MBA je v sekci Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, MBA, přesný výraz, slovo, význam slova, přesný význam, co znamená, informace, co to je, popis, synonymum, definice, význam pojmu, wiki, MBA, Zkratky

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu MBA? resp. jaká je definice termínu MBA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MBA, odpověď na dotaz co je to MBA?. Víte např. kdo to je Majordomus? Znáte a víte kdo je Asistent pedagoga? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.