Co je to?
Definice výrazu Ledovec. Co znamená odborný pojem Ledovec z kategorie Příroda?

Co to je Ledovec? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ledovec?

Ledovec je druh přírodního útvaru, který je tvořen ledem. Může se jednat o pevninské ledovce nebo ledovcové čepice, popřípadě tělesa, která jsou ohraničena jinými horninami. Ty vznikají nahromaděním sněhu, který se postupně promění v led.
Věda, která ledovce studuje, je glaciologie. Vyskytují se všude na Zemi, nenacházejí se pouze v Austrálii.

Význam slova, termín, co je to Ledovec? Definice výrazu Ledovec. Co znamená odborný pojem Ledovec z kategorie Příroda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ledovec s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ledovec se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: wiki, formulace, Příroda, popis, slovo, definice, význam pojmu, slovník, co znamená, význam, Ledovec, pojem, význam slova, heslo, Příroda, informace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Ledovec? resp. co přesně znamená slovo Ledovec? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ledovec, odpověď na dotaz co je to Ledovec?. Víte např. kdo to je Succubus? Znáte a víte kdo je Sunnita? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Ledovec i v jiných kategoriích (než Příroda). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?