Co je to?
Definice výrazu, termínu List vlastnictví. Co znamená odborný pojem List vlastnictví z kategorie Právo?

Co je to List vlastnictví? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova List vlastnictví

List vlastnictví, zkratkou LV, také výpis z katastru nemovitostí, je listina, která je veřejná a prokazuje vlastnictví nemovitostí. Je v něm obsažen soupis nemovitostí, které patří vlastníkovi nebo spoluvlastníkům v určitém katastrálním území.
List vlastnictví je možno získat prostřednictvím určeného katastrálního úřadu nebo Czech POINTu. Tato listina je platná vždy k datu vydání a bezplatně do ní lze nahlížet z webových stránek ČUZK. List je označen pořadovým číslem v rámci určitého katastrálního území.

Význam slova, termín, co je to List vlastnictví? Definice výrazu, termínu List vlastnictví. Co znamená odborný pojem List vlastnictví z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova List vlastnictví sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem List vlastnictví patří do sekce Právo

Klíčová slova: co to je, význam, Právo, heslo, přesný výraz, synonymum, pojem, význam slova, wiki, význam pojmu, informace, formulace, vysvětlení, Právo, přesný význam, popis

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to List vlastnictví? resp. co se přesně ukrývá za slovem List vlastnictví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu List vlastnictví, odpověď na dotaz co je to List vlastnictví?. Víte např. kdo to je Obchodní cestující? Znáte a víte kdo je Teplouš? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín List vlastnictví hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.