Co je to?
Definice výrazu, termínu Copyright. Co znamená odborný pojem Copyright z kategorie Právo?

Co je to Copyright? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Copyright?

Copyright je specifická značka, kterou se dává na vědomí, že dílo podléhá duševnímu vlastnictví. Copyright law, tedy autorské právo, je odvětví práva, které se zabývá právními vztahy uživatelů a tvůrců autorských děl k příslušným dílům. Tradičním symbolem copyrightu je v dnešní době písmeno C v kroužku.
Z historického hlediska mají copyrighty kořeny ve středověku, kdy panovník mohl rozhodnout o speciálním režimu pro osobu autora. Současná úprava autorského práva podléhá kritice, kdy je odmítána jako vytváření monopolů.

Význam slova, termín, co je to Copyright? Definice výrazu, termínu Copyright. Co znamená odborný pojem Copyright z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Copyright) můžete sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Copyright patří do sekce Právo

Klíčová slova: význam slova, definice, synonymum, Copyright, popis, termín, Právo, co znamená, heslo, význam, slovo, formulace, Právo, význam pojmu, pojem

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Copyright? resp. co to je Copyright? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Copyright, odpověď na dotaz co je to Copyright?. Víte např. kdo to je Skřet? Znáte a víte kdo je Alex Mynářová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Copyright v jiné sekci než Právo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.