Co je to?
Definice výrazu, termínu Copyright. Co znamená odborný pojem Copyright z kategorie Právo?

Co je to Copyright? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Copyright?

Copyright je specifická značka, kterou se dává na vědomí, že dílo podléhá duševnímu vlastnictví. Copyright law, tedy autorské právo, je odvětví práva, které se zabývá právními vztahy uživatelů a tvůrců autorských děl k příslušným dílům. Tradičním symbolem copyrightu je v dnešní době písmeno C v kroužku.
Z historického hlediska mají copyrighty kořeny ve středověku, kdy panovník mohl rozhodnout o speciálním režimu pro osobu autora. Současná úprava autorského práva podléhá kritice, kdy je odmítána jako vytváření monopolů.

Význam slova, termín, co je to Copyright? Definice výrazu, termínu Copyright. Co znamená odborný pojem Copyright z kategorie Právo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Copyright sdílejte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Copyright je v kategorii Právo

Klíčová slova: formulace, Právo, Právo, význam, slovo, co znamená, wiki, synonymum, definice, vysvětlení, co to je, Copyright, heslo, termín, pojem, Copyright

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Copyright? resp. co znamená slovo Copyright? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Copyright, odpověď na dotaz co je to Copyright?. Víte např. kdo to je Švagrová? Znáte a víte kdo je Pokémon? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.