Co je to?
Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Co je to Call centrum? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Call centrum

Call centrum je specializované pracoviště, na kterém se shromažďují a vyřizují telefonické požadavky. Větší firmy mají svá call centra, menší firmy mohou využívat služeb firem, které se na tuto službu specializují.
V širším významu se call centrum zabývá i požadavky dodanými emailem, faxem nebo prostřednictvím SMS. Někdy bývá call centrum označováno také jako kontaktní centrum. Operátoři call centra využívají pro svou práci pokročilé technologie, proto se jim říká pracovníci informačních služeb.

Význam slova, termín, co je to Call centrum? Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Call centrum sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Call centrum je v kategorii Různé

Klíčová slova: přesný význam, formulace, termín, pojem, co to je, informace, popis, Různé, synonymum, popis, Různé, Call centrum, význam pojmu, definice, význam

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Call centrum? resp. co znamená slovo Call centrum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Call centrum, odpověď na dotaz co je to Call centrum?. Víte např. kdo to je Strýc? Znáte a víte kdo je Popelka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Call centrum i v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.