Co je to?
Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Co je to Call centrum? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Call centrum

Call centrum je specializované pracoviště, na kterém se shromažďují a vyřizují telefonické požadavky. Větší firmy mají svá call centra, menší firmy mohou využívat služeb firem, které se na tuto službu specializují.
V širším významu se call centrum zabývá i požadavky dodanými emailem, faxem nebo prostřednictvím SMS. Někdy bývá call centrum označováno také jako kontaktní centrum. Operátoři call centra využívají pro svou práci pokročilé technologie, proto se jim říká pracovníci informačních služeb.

Význam slova, termín, co je to Call centrum? Odborný výraz, definice slova Call centrum. Co znamená pojem Call centrum z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Call centrum můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Call centrum je v sekci Různé

Klíčová slova: formulace, popis, pojem, Různé, informace, Call centrum, slovník, význam, wiki, slovo, význam slova, vysvětlení, co znamená, synonymum, definice

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Call centrum? resp. co je to Call centrum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Call centrum, odpověď na dotaz co je to Call centrum?. Víte např. kdo to je Strýc? Znáte a víte kdo je Popelka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Různé Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.