Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kyselo. Co znamená pojem Kyselo z kategorie Jídlo?

Co je to Kyselo? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kyselo

Kyselo je polévka z chlebového kvásku, která byla typická pro Podkrkonoší a Podorlicko. Chlebový kvásek se připravuje s houbovým vývarem, dále se přidávají brambory, osmažená cibulka, vajíčka a smetana či mléko. Výsledek je podobný kulajdě, jenže při její přípravě se na rozdíl od kysela nepoužívá chlebový kvásek.

Význam slova, termín, co je to Kyselo? Odborný výraz, definice slova Kyselo. Co znamená pojem Kyselo z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kyselo se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: heslo, slovník, význam slova, přesný význam, synonymum, popis, Jídlo, Kyselo, wiki, přesný výraz, význam pojmu, Jídlo, co to je, co znamená, pojem, informace

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kyselo? resp. co se skrývá pod slovem Kyselo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyselo, odpověď na dotaz co je to Kyselo?. Víte např. kdo to je Evangelík? Znáte a víte kdo je Personalistka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.