Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuskus. Co znamená pojem Kuskus z kategorie Jídlo?

Co je to Kuskus? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kuskus

Při návštěvě severní Afriky se jistě setkáte s jídlem nazvaným kuskus. Jde o krupici vyrobenou z prosa, ječmene nebo pšenice. Kuskus se během přípravy nevaří, ale přelévá se vařícím pokrmem nebo vodou. S kuskusem se můžete setkat nejčastěji jako s přílohou, nicméně v některých částech světa ho připravují jako hlavní pokrm. Zjednodušeně se dá říct, že co severoafrická země, to jiný způsob přípravy kuskusu.

Význam slova, termín, co je to Kuskus? Definice odborného termínu, slova Kuskus. Co znamená pojem Kuskus z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Kuskus) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kuskus patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Kuskus, slovník, co to je, význam slova, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, termín, popis, formulace, pojem, informace, Jídlo, heslo, přesný výraz, co znamená

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Kuskus? resp. jaký je význam pojmu Kuskus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuskus, odpověď na dotaz co je to Kuskus?. Víte např. kdo to je Radovan Vítek? Znáte a víte kdo je Korektor? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kuskus v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?