Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trichomoniáza. Co znamená odborný pojem Trichomoniáza z kategorie Nemoce?

Co je to Trichomoniáza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Trichomoniáza?

Trichomoniáza je jednou ze sexuálně přenosných nemocí. Jde o zánětlivé onemocnění, které způsobuje prvok bičenka poševní. Tento parazit se nachází jen v pochvě nebo močové trubici. Je příčinou zánětu močové trubice a sliznice pochvy. Postihuje především mladší ženy. Trichomoniáza se přenáší jedině pohlavním stykem a zdrojem nakažení bývají muži. Není životu nebezpečná, ale dokáže být velice nepříjemná.
Při prvních obtížích je důležité navštívit lékaře, jinak nastane chronické stádium, kdy zmizí příznaky, ale člověk je stále nakažlivý. U žen způsobuje páchnoucí výtok, bolest a svědění, u mužů zánět močové trubice, pálení a bolest.

Význam slova, termín, co je to Trichomoniáza? Výraz, termín, definice slova Trichomoniáza. Co znamená odborný pojem Trichomoniáza z kategorie Nemoce?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Trichomoniáza doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Trichomoniáza se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, heslo, co to je, Trichomoniáza, popis, synonymum, význam, Trichomoniáza, Nemoce, formulace, co znamená, přesný výraz, wiki, informace, Nemoce

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Trichomoniáza? resp. jaký je přesný význam slova Trichomoniáza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trichomoniáza, odpověď na dotaz co je to Trichomoniáza?. Víte např. kdo to je Gerontofil? Znáte a víte kdo je Markytánka? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.