Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Public domain. Co znamená pojem Public domain z kategorie Právo?

Co to je Public domain? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Public domain?

Public domain neboli volné dílo je výtvor, který není chráněn majetkovými autorskými právy. Většinou jde o díla, od jejichž vzniku již uplynula zákonná doba, a tudíž již nemají platnou ochranu. I jiná díla lze za určitých podmínek použít bez souhlasu autora.
Podstatou public domain je možnost jeho volného použití, měl však být uveden autor, nesmí být snížena hodnota díla nebo zcizeno autorství.

Význam slova, termín, co je to Public domain? Odborný termín, výraz, slovo Public domain. Co znamená pojem Public domain z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Public domain? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Public domain je v sekci Právo

Klíčová slova: synonymum, pojem, vysvětlení, termín, definice, význam pojmu, wiki, slovo, Public domain, Právo, co to je, co znamená, informace, Public domain, význam, heslo

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Public domain? resp. co znamená Public domain? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Public domain, odpověď na dotaz co je to Public domain?. Víte např. kdo to je Vodník? Znáte a víte kdo je Daniela Drtinová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.