Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Invence. Co znamená pojem Invence z kategorie Psychologie?

Co to je Invence? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Invence

Invence, jinak také kreativita nebo tvořivost, je označení pro skupinu zvláštních schopností, díky kterým je osoba s těmito vlastnostmi schopna tvůrčí činnosti například v oblasti umění nebo vědy.
Invence je příčinou vzniku nových věcí, myšlenek nebo nového řešení nějakého problému. Tento tvůrčí proces je typický originalitou a užitečností. Podle toho, na co se kreativita zaměřuje, je možno rozlišovat tvořivost vědecko-technickou nebo uměleckou.

Význam slova, termín, co je to Invence? Odborný termín, výraz, slovo Invence. Co znamená pojem Invence z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Invence s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Invence patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: slovník, Psychologie, formulace, význam, popis, vysvětlení, význam pojmu, heslo, termín, význam slova, Psychologie, slovo, Invence, přesný význam, přesný výraz, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Invence? resp. co se skrývá pod slovem Invence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Invence, odpověď na dotaz co je to Invence?. Víte např. kdo to je Tatiana Vilhelmová? Znáte a víte kdo je Zuzana Norisová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.