Co je to?
Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je to B2B? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu B2B?

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.

Význam slova, termín, co je to B2B? Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to B2B? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo B2B je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovník, definice, heslo, co znamená, termín, wiki, význam, Zkratky, synonymum, význam pojmu, popis, význam slova, Zkratky, pojem, informace, přesný výraz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova B2B? resp. jaký je přesný význam slova B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je Kritik? Znáte a víte kdo je Fejetonista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.