Co je to?
Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je to B2B? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu B2B?

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.

Význam slova, termín, co je to B2B? Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova B2B sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz B2B je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: co znamená, B2B, slovo, termín, slovník, Zkratky, heslo, co to je, definice, synonymum, význam slova, význam, popis, přesný význam, význam pojmu

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu B2B? resp. co znamená slovo B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je Merchandiser? Znáte a víte kdo je Numismatik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu B2B i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.