Co je to?
Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Co je to B2B? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova B2B?

B2B čili bussiness to bussiness je pojmenování obchodních vztahů mezi obchodními společnostmi. Používá se tam, kde není ve větším měřítku obsloužen koncový spotřebitel. B2B tedy slouží pouze dotčeným obchodním společnostem.
Hlavním cílem není získat zákazníka, ale zajistit samotný obchod a jeho logistiku. Většinou jde o elektronickou výměnu dat nebo o zprostředkování obchodů na elektronických tržištích.

Význam slova, termín, co je to B2B? Odborný výraz, definice slova B2B. Co znamená pojem B2B z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to B2B? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz B2B je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: wiki, co to je, heslo, slovo, co znamená, slovník, termín, přesný význam, B2B, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, Zkratky, formulace, informace

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu B2B? resp. co znamená slovo B2B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu B2B, odpověď na dotaz co je to B2B?. Víte např. kdo to je Merchandiser? Znáte a víte kdo je Numismatik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.