Co je to?
Odborný výraz, definice slova FPS. Co znamená pojem FPS z kategorie Zkratky?

Co je to FPS? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu FPS

FPS je zkratka dobře známá milovníkům počítačových her. Pochází z anglického výrazu First Person Shooter. Patří do žánru akčních počítačových her - stříleček, pro něž je typická simulace pohledu z úhlu hlavní postavy, tj. hráč "vidí" situaci ve hře jakoby očima své postavy, nikoliv z pohledu třetí osoby.

Význam slova, termín, co je to FPS? Odborný výraz, definice slova FPS. Co znamená pojem FPS z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín FPS? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem FPS je v sekci Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, heslo, význam slova, informace, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, pojem, přesný význam, co znamená, význam, vysvětlení, formulace, FPS, Zkratky

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova FPS? resp. co je to FPS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FPS, odpověď na dotaz co je to FPS?. Víte např. kdo to je Osobnost? Znáte a víte kdo je Workoholik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu FPS v jiné sekci než Zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.