Co je to?
Odborný výraz, definice slova Manga. Co znamená pojem Manga z kategorie Kultura?

Co je to Manga? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Manga

Manga je výraz z japonštiny, kde se používá jako označení pro komiks zvláštního stylu, který se v Japonsku prosadil po druhé světové válce a navázal na historický styl kresby. Manga není určena pouze dětem, ale zaujala i velkou část dospělých. Vychází po částech v časopisech, a pokud se stane úspěšnou, je jako celek vydána ve formě sešitu.
Manga se často stává námětem pro animované filmy a seriály, knihy i počítačové hry. Je jednobarevná a čte se zprava doleva.

Význam slova, termín, co je to Manga? Odborný výraz, definice slova Manga. Co znamená pojem Manga z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Manga s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Manga se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, význam, Kultura, popis, Manga, informace, význam slova, definice, přesný výraz, heslo, vysvětlení, synonymum

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Manga? resp. co to je Manga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Manga, odpověď na dotaz co je to Manga?. Víte např. kdo to je Velezrádce? Znáte a víte kdo je Marxista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Manga hledat i v jiných kategoriích (než Kultura) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.