Co je to?
Definice výrazu, termínu Ostrov. Co znamená odborný pojem Ostrov z kategorie Příroda?

Co je to Ostrov? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ostrov?

Ostrov je označení pro část pevniny nebo jakýkoli kus souše, který je po celém obvodě obklopený vodou bez ohledu na to, zda se jedná o moře nebo jezero. Je větší než skála nebo útes, ale má menší rozměry než kontinent. Seskupení více ostrovů je souostroví.
Ostrovy mohou být přírodní nebo umělé. Přírodní ostrovy jsou buď kontinentální nebo oceánské, podle vzniku náplavové nebo přílivové, vulkanické či korálové.

Význam slova, termín, co je to Ostrov? Definice výrazu, termínu Ostrov. Co znamená odborný pojem Ostrov z kategorie Příroda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ostrov? s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ostrov se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: popis, informace, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, termín, význam, přesný význam, slovo, heslo, Příroda, formulace, Příroda, definice, význam pojmu

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Ostrov? resp. jaká je definice slova Ostrov? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ostrov, odpověď na dotaz co je to Ostrov?. Víte např. kdo to je Xantipa? Znáte a víte kdo je Hejtman? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ostrov v jiné sekci než Příroda. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.