Co je to?
Definice výrazu, termínu Ostrov. Co znamená odborný pojem Ostrov z kategorie Příroda?

Co je to Ostrov? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ostrov?

Ostrov je označení pro část pevniny nebo jakýkoli kus souše, který je po celém obvodě obklopený vodou bez ohledu na to, zda se jedná o moře nebo jezero. Je větší než skála nebo útes, ale má menší rozměry než kontinent. Seskupení více ostrovů je souostroví.
Ostrovy mohou být přírodní nebo umělé. Přírodní ostrovy jsou buď kontinentální nebo oceánské, podle vzniku náplavové nebo přílivové, vulkanické či korálové.

Význam slova, termín, co je to Ostrov? Definice výrazu, termínu Ostrov. Co znamená odborný pojem Ostrov z kategorie Příroda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Ostrov? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Ostrov patří do sekce Příroda

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, slovo, význam pojmu, Příroda, formulace, popis, přesný význam, wiki, synonymum, význam slova, přesný výraz, definice, Ostrov, co to je

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Ostrov? resp. jaký je přesný význam slova Ostrov? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ostrov, odpověď na dotaz co je to Ostrov?. Víte např. kdo to je Xantipa? Znáte a víte kdo je Hejtman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Příroda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.